5 jednoduchých způsobů jak ušetřit na Kasa.cz


 
Kasa.cz je jeden z největších a nejpopulárnějších e-shopů v ČR. Z pohodlí domova můžete nakoupit vše od elektroniky, domácích potřeb, potřeb pro dům a zahradu, sportovního vybavení, až například po chovatelské potřeby. Nabídka je široká, možnosti výběru jsou velké. V tomto článku vám přinášíme 5 zaručených tipů, jak na Kasa.cz nakoupit výhodněji.

1) Slevové akce

Tak jako mnoho dalších obchodů i na stránkách Kasa.cz naleznete akční slevy. Banner na výhodné nabídky je umístěn hned na titulní straně. V době, kdy píšeme tento článek, právě probíhá slevová akce „Léto na plný plyn“. V nabídce je zboží všech kategorií včetně produktů vztahujících se k letní sezóně. Slevy se pohybují ve výši desítek procent.


Zobrazit aktuální slevovou nabídku můžete zde >>


2) Bazar

Další tip, který pro Vás máme, se jmenuje bazar. V této kategorii Kasa.cz nabízí zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti přes TV či IT vychytávky, až po sportovní a dětské zboží. Jedná se o vrácené, rozbalené nebo vystavené zboží. Vše za zvýhodněné ceny! Na veškeré bazarové zboží se navíc vztahuje standardní dvouletá záruka. Pokud sníte o produktu, který si nemůžete z finančních důvodů dovolit či nechcete investovat požadovanou částku, určitě zkuste navštívit tuto kategorii. Třeba bude aktuální nabídka obsahovat právě to, co hledáte.


Aktuální nabídku bazarového zboží si můžete zobrazit zde >>


3) Akce jednotlivých značek

Kasa.cz pro své zákazníky připravila přehlednou stránku, kde naleznete akce jednotlivých značek. V této kategorii naleznete nejen zboží, které je nabízeno se slevou, ale také například sortiment, u kterého je nabízena doprava zdarma či hodnotný dárek. Mimo slev a dárků se u některých položek (například elektronika) objevuje také CashBack. Momentálně až do výše 1.500,- Kč. Než na internetu cokoliv nakoupíte, rozhodně doporučujeme tuto kategorii navštívit a podívat se, jestli se akce netýká právě vašeho zboží.

 


Zobrazit slevy >>


4) Slevové kupóny

Internetový obchod Kasa.cz je proslulý propracovanou nabídkou slev, které získáte díky slevovým kupónům. Slevový kupón získáte například v newsletteru, který Kasa.cz zasílá. Podmínek pro získání slevy tímto způsobem je hned několik. Částka vašeho nákupu musí být v určité výši, kupóny nelze kombinovat, ale jsou přenosné, můžete je tedy někomu darovat. Kupóny nelze vyměnit za peníze, ani použít na úhradu dopravy. Přesto vám mohou zlevnit nákup.


Více informací o slevových kupónech naleznete zde >>


5) VIP Klient

Pokud se chystáte nakoupit větší množství zboží nebo nakupujete pravidelně do vaší firmy či domácnosti, můžete se stát VIP klientem. Kasa.cz vám nabídne zajímavé výhody. VIP klientem se může stát každý, kdo na Kasa.cz nakupuje pravidelně. VIP klientům Kasa.cz nabízí:

  • individuální cenové nabídky
  • slevy při dlouhodobější spolupráci
  • dopravu zdarma u velkých objednávek

Pro využití VIP cenové nabídky stačí splnit alespoň jeden z těchto bodů:

  1. celková hodnota nákupu je vyšší než 20.000,- Kč s DPH
  2. zákazník poptává 5 kusů stejného zboží
  3. zákazník poptává 3 různé výrobky v rámci jedné objednávky (např. myčku, pračku, ledničku)
  4. zákazník nakoupil za poslední rok zboží v minimální hodnotě 50.000,- Kč s DPH.

Více o programu VIP klient naleznete zde >>


Jak je na tom konkurence?

Výhodněji lze nakupovat také v  dalších velkých obchodech Alza.czMall.cz. Několik praktických tipů, jak při nákupu na Alza.cz a Mall.cz ušetřit, si můžete přečíst v našich dalších článcích:

Znáte nějaké další tipy, jak na Kasa.cz nakupit ještě výhodněji?

Znáte nějaké další tipy, jak při nákupu na Kasa.cz ušetřit? Pokud ano, napište nám do komentářů.

One thought on “5 jednoduchých způsobů jak ušetřit na Kasa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code