9 způsobů jak ušetřit při nákupu na Mall.cz


 
Internetový obchod MALL.cz je jedním ze dvou největších e-shopů u nás. V této oblíbené nákupní online galerii snadno pořídíte všechno, co potřebujete. V sortimentu naleznete více než 130 tisíc druhů zboží od domácích potřeb přes elektroniku, hračky, oblečení, sportovní potřeby, ale také třeba drogerii.  Ať už sháníte cokoliv, na Mall.cz to jistě najdete! V tomto článku Vám navíc přinášíme 9 zaručených tipů, jak při nákupu ušetřit.

1) Mall Outlet

Jednou z nejlepších možností, jak při nákupu v obchodní galerii Mall.cz ušetřit, je nakupit zboží z oficiálního Mall Outletu. Zboží tak můžete pořídit až s 50% slevou oproti běžným internetovým cenám. Speciální Outlet prodejna je umístěna v distribučním centru Mall.cz v Praze 9.


Zboží za akční ceny si můžete prohlédnout zde >>


2) Okamžitá sleva

Jak již název napovídá, v této kategorii je nabízeno zboží za akční ceny. Jedná se o mix různých způsobů, jak cenu získat. V některých případech je nutné se registrovat a následně přihlásit. Často však stačí použít uvedený slevový kód. Ukázky slev a kódů si můžete prohlédnout na následujícím obrázku. V této kategorii se dají často najít opravdu výhodné nabídky.


 


Zboží na které je nabízena okamžitá sleva si můžete zobrazit zde >>


3) Nákup zboží II jakosti
 

 
V kategorii II. jakost je pro vás připraveno další zboží, které  můžete často zakoupit velmi výhodně. Jedná se o následující zboží:

  • rozbalené zboží – produkty vrácené v zákonné 14-ti denní lhůtě,
  • poškozený obal – produkty s poškozeným nebo neoriginálním obalem,
  • používané zboží – produkty vrácené v zákonné 14-ti denní lhůtě, jež byly používány,
  • servisované zboží – produkty vrácené v zákonné 14-ti denní lhůtě a opravené autorizovaným servisem,
  • poškozené zboží – produkty s lehkým povrchovým poškozením.

Nabídku zboží v II. jakosti si můžete zobrazit zde >>


4) Top vychytávky

Další zajímavou možností, jak při nákupu ušetřit, jsou „4 Top Vychytávky“. Jedná se o speciální nabídku 4 různých produktů, které lze získat za jinou než běžnou cenu. Zde se však nemusí vždy jednat o slevu, ale spíše výhodnou koupi. Ke zboží je tak nabízen například dárek.


 


TOP vychytávky si můžete prohlédnout zde >>


5) Víkendo-mánie

Vždy od neděle do neděle můžete na stránkách najít vybrané zboží zařazené do týden trvající slevové akce. Pokud si vyberete z nabízeného zboží, stačí při objednávce napsat do příslušného okénka slevový kód a sleva se vám odečte z ceny výrobku.


Víkendo-mánie >>


6) Tématické slevové akce

Aktuálně s názvem „Vybavte se na dovolenou“. Do akce jsou zařazeny potřeby na dovolenou, a to od zavazadel, přes elektroniku, až po obuv. Různě vysoké slevy vám pomohou ušetřit peníze, které si pak můžete na dovolené užít zcela jinak. Také mezi zbožím s názvem „Novinky“ najdete žlutě označenou akci upozorňující na slevu.


Akční tématické zboží si můžete prohlédnou zde >>


7) Mall Plus

Členství v Mall Plus není zdarma, ale za určitých okolností může být výhodné.  Za roční poplatek ve výši 599,- Kč získáte následující výhody:

  • expresní dopravu ZDARMA u všech objednávek po celý rok,
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodu,
  • speciální linku pro řešení vašich požadavků,
  • pravidelné exkluzivní nabídky speciálních slev.

Pokud tedy nakupujete často, zcela určitě ušetříte za dopravu. To je z našeho pohledu asi největší benefit tohoto členství.


Více informací o Mall Plus klubu si můžete přečíst zde >>


8) Slevové kupóny

Mall má své vlastní slevové kupóny, na které můžete získat výrazné slevy. Aktuální nabídku kupónů naleznete zde.


Aktuální nabídka slevových kupónů >>


9) Mall Black Friday

Black Friday sice není akce, kterou můžete využít po celý rok, ale za zmínku určitě stojí. Černý pátek se koná každý rok v listopadu. Ceny padají až o 80% a všichni nakupují a nakupují. Výhodou je, že se slevy týkají všech kategorií. Levněji lze pořídit téměř vše.

A co Alza.cz?

Výhodněji lze nakupovat také v obchodě Alza.cz. Několik praktických tipů, jak při nákupu v Alze ušetřit, si můžete přečíst v našem dalším článku zde.


6 jednoduchých způsobů, jak ušetřit při nákupu na Alza.cz >>


Znáte nějaké další tipy, jak na Mall.cz nakupit ještě výhodněji?

Objevili jste nějaký další způsob, jak při nákupu na Mall.cz ušetřit? Pokud ano, napište nám do komentářů.

One thought on “9 způsobů jak ušetřit při nákupu na Mall.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code