Podmínky užití

Vítáme Vás na stránkách iSova.cz (dále jen webové stránky). Obsah těchto webových stránek vytváříme z touhy sdílet naše nadšení pro cestování a vzdělávání.

Práva a povinnosti Provozovatele a všech osob, které navštíví Internetové stránky (dále jen Uživatelé) při používání Internetových stránek se řídí těmito Pravidly používání webových stránek (dále jen Pravidla). Uživatel vyjádří souhlas s těmito Pravidly tím, že vstoupí na kteroukoliv z www stránek přístupných na těchto Internetových stránkách a jakýmkoliv způsobem užije jakoukoliv informaci zde umístěnou.

Uživatel se zavazuje, že se při používání těchto webových stránek bude řídit předpisy platnými na území České republiky, dobrými mravy a těmito podmínkami a nebude jakkoliv poškozovat dobré jméno provozovatele ani ostatní uživatele.

Vzhledem k tomu, že se snažíme poskytovat relevantní informace, tyto webové stránky mohou obsahovat odkazy na jiné webové stránky („třetí strany“). Webové stránky třetích stran nejsou pod naší kontrolou a nemůžeme tedy zodpovídat za obsah takovýchto webových stránek. Odkazy jsou vám poskytovány pouze pro referenci a uvedení jakéhokoli odkazu neznamená, že my osobně jsme souhlasili s obsahem webových stránek, nebo jejich podmínkami.

Některé hypertextové odkazy na webovém rozhraní jsou tzv. affiliate odkazy. Po kliknutí na tyto odkazy je návštěvník přesměrován na webovou stránku třetí strany. Po případném nákupu zboží či služeb na webové stránce třetí strany získává provozovatel webu www.isova.cz smluvenou provizi. Samotný nákup zákazníka probíhá kompletně na webových stránkách třetí strany, a proto se v tomto případě řídí obchodními podmínkami daného webového portálu třetí strany.

Případné zisky z affilate odkazů nám pomáhají s provozem těchto webových stránek. V případě dotazu k těmto obchodním podmínkám nás prosíme neváhejte kontaktovat.