Soutěž: O cestu kolem světa


 

Vyhrajte cestu kolem světa a zažijte největší dobrodružství, o kterém se vám ani nesnilo!

Milujete cestování a máte dlouhý seznam míst, která si přejete navštívit? Toužíte se podívat na každý kontinent světa, ale nemáte dostatek prostředků? Pokud je Vaše odpověď ano, pak jste na správném místě.  Rádi bychom se s Vámi podělili o fantastickou soutěž, kterou si nemůžete nechat ujít.

Co přesně můžete v této soutěži vyhrát?

Fintechový startup Twisto vyhlásil soutěž s hodně velkorysou výhrou. Výherce bude jezdit dva měsíce po celém světě a nebude se muset starat vůbec o nic. Jenom o zábavu. Tyhle pořádně pohodové prázdniny může vyhrát nejen jednotlivec, ale i dvojice.

Výherci se mohou těšit na to, že během července a srpna procestují pět kontinentů, budou čelit nejrůznějším výzvám a naučí se novým kouskům. Pokud vyhrajete, tak Vás po celou dobu bude doprovázet filmový štáb, který z cesty kolem světa natočí a sestříhá skvělá videa, která budou on-line ještě během prázdnin. Všichni u Vás doma tedy uvidí kde se zrovna nacházíte a jaké zážitky právě prožíváte.

O takto atraktivních soutěžích se čas od času píše v novinách. Většinou jsou ale určené pouze zahraničním účastníkům. Nyní je taková soutěž u nás. Tohle je přesně ta nabídka, která se neodmítá. Stačí mít Twisto kartu, poslat video a vyhrát!

A jak se do soutěže o cestu kolem světa zapojit?

Podmínkou je pořídit si Twisto kartu, natočit zábavné, hravé, komické, důvtipné, jednoduše zajímavé video, ve kterém se soutěžící představí jako cestovatelé. Když bude natočený materiál nejlepší ze všech, dostanou jeho autoři výhru v podobě dvou měsíců prázdnin po celém světě. Na cestu kolem světa totiž pojedou dva. No neberte to!


Do soutěže o cestu kolem světa se můžete zapojit zde >>


A co vlastně je Twisto?

Jestli vás minul Twistus, tak je to kapku škoda. Můžete to ale napravit třeba tady nebo tady. Twisto zjednodušuje placení. Lze s ním rychle platit na internetu, poskytuje platební kartu, a dokonce i platební náramek. Navíc má přehlednou a jednoduchou mobilní aplikaci a svým zákazníkům poskytuje spoustu slev a jiných výhod. A podle všeho Twisto dělá svoji práci dobře – patří mezi české nejúspěšnější startupy. Kromě ocenění z České republiky, se může pochlubit i těmi z Polska a Německa.

Jaká je největší výhoda Twisto karty pro cestovatele?

Z našeho pohledu je tou největší výhodou tří procentní slevu na všechny platby v zahraničí. Je jedno jestli platíte za ubytování v hotelu, nebo za ranní kávu v některé z lokálních kaváren. Tři procenta dostanete zpět vždy. Šetřit navíc můžete začít ještě před tím, než se vůbec na dovolenou vydáte. Pokud budete platit například za ubytování, nebo letenky u některé ze zahraničních společností šetříte ještě před tím, než vůbec sbalíte kufr.

My s Bárou již Twisto kartu máme objednanou a nemůžeme se dočkat až ji při našich cestách vyzkoušíme. Brzy Vám o tom napíšeme v některém z dalších článků.

Jaké místo byste nejraději viděli Vy?

Napište nám, kam byste se nejraději podívali Vy? Je nějaké místo, které je již dlouho na Vašem vysněném seznamu?

 


One thought on “Soutěž: O cestu kolem světa

  1. Pro mě byl vždy byl se na prvním místě Amerika,fascinuje mě od malička,hlavně Florida ,New York,Los Angeles atd.Také sem vždy chtěla vidět Anglii,Skotko,a Irsko.A dalším snem byly a jsou v mém srdci I Bahamy,Mexico,Maledivy atd,kde je teploučko.Miluju moc vodu a velké teplo a pozitivní lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code