Tip: Jak ušetřit nejen na dovolené


 
Jste vášniví či občasní cestovatelé? Preferujete pobytovou či poznávací dovolenou? Ať už tak nebo tak, každá dovolená představuje výdaj z vaší peněženky. My vám nyní přinášíme informace o tom, jak při platbách v zahraničí část peněz ušetřit.

Jak na to?

Seznamte se s platební kartou Twisto. O co přesně jde? Twisto je moderní služba, která mění zažité zvyklosti s placením. Přináší moderní způsob, jak nakupovat v e-shopu na jedno kliknutí bez nutnosti opisovat údaje z karty nebo platit bleskově složenky a faktury vyfocením dokladu bez vyplňování příkazu v internetovém bankovnictví. Navíc umožňuje nakupovat s odloženou platbou o 14 – 45 dní, aniž by si zákazník musel půjčovat.

Nejen, že jsou platby s Twisto kartou jednodušší, ale při každé provedené platbě v zahraničí s Twisto kartou ušetříte 3%. Nezáleží na tom, zda hradíte ubytování, oběd či výlet v zahraničí. Slevu 3% získáte ať už platíte za cokoli. A to také v případě, že jste se na dovolenou ještě nevydali a z tepla domova rezervujete a hradíte letenky u zahraniční letecké společnosti či ubytování v zahraničí na plánovanou dovolenou. Spoříte tedy ještě předtím, než se na samotný výlet vydáte. Platby s Twisto kartou jsou možné jak v kamenných prodejnách, tak na internetu.

Při placení je důležité mít vždy zvolenou platbu v zahraniční měně. Některé zahraniční servery totiž platbu automaticky konvertují do CZK. Pro získání slevy 3% je nutné platit v zahraniční měně. Na automatickou konverzi do CZK můžete narazit také v některých zahraničích prodejnách, v takovém případě stačí automatickou konverzi odmítnout a za nákup zaplatit v místní měně.

Jde to i bez karty

Nechcete se na dovolené neustále starat, zda máte platební kartu u sebe, chcete se vyhnout případné ztrátě dokladů, a tedy také platební karty? Pak můžete využít možnosti platebního náramku, který Twisto svým klientům poskytuje. Díky přehledné mobilní aplikaci můžete kontrolovat své platby kdekoli a kdykoli.

Jak využíváme Twisto kartu my?

Jako vášniví cestovatelé jsme si Twisto kartu pořídili, a protože se již brzy chystáme na výlet do nádherného Slovinska, neváhali jsme kartu vyzkoušet. Za ubytování na čtyři noci jsme platili částku 4.016,- Kč a díky Twisto kartě jsme získali slevu 3%, tedy 120,- Kč. Z časových důvodů jsme se rozhodli do Slovinska vyrazit autem, které jsme si vypůjčili ve společnosti RentalCars. Pronájem na pět dní činil 2.200,- Kč, a díky Twistu jsme získali slevu dalších 66,- Kč. Ještě před začátkem cesty jsme tedy ušetřili celkem 186,- Kč. A zde úspory nekončí. S Twisto kartou ušetříte 3% při každé platbě na vaší dovolené, ať už platíte za půjčení skútru, výlet, nebo rodinnou večeři.


 
Kartu jsme již také vyzkoušeli při nákupu v internetovém obchodě AliExpress. Díky Twistu jsme ušetřili dalších 8 Kč. Nejde sice o velkou částku, ale celkem to je již 194,- Kč za první týden užívání karty. Výši úspor přehledně vidíme u každé objednávky.

 

Má Twisto karta i nějaké další výhody?

Krom toho, že díky Twisto kartě získáte z každé platby v zahraničí slevu 3%, nabízí tato karta minimálně další dvě výhody:

  • S Twisto kartou jsme automaticky získali cestovní pojištění, které pokryje zdravotní výdaje až do výše 3.000.000,- Kč. Kromě léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu. Pojištění zahrnuje i provozování zimních sportů. Délka pobytu v zahraničí je stanovena na 30 dní, což pro většinu cest určitě stačí. Více informací si můžete přečíst zde.
  • Díky Twistu můžete v mnoha e-shopech nakupovat levněji, seznam zapojených e-shopů si můžete prohlédnout zde.

Zjistit o Twisto kartě více můžete zde =>


Kde je možné s Twisto kartou platit?

Twisto kartou můžete platit všude tam, kde akceptují platební karty Mastercard, což reálně činí více než 50 miliónů míst po celém světě. Pokud vás Twisto karta zaujala, rozšiřte početnou skupinu aktuálních uživatelů Twisto karty, která činí k dnešnímu dni činí více než 400 000 osob. Kromě ocenění v České republice získalo Twisto ocenění například také v Polsku či Německu, což vypovídá něco o tom, že svou práci koná dobře. Více informací naleznete na webu Twisto.cz.

One thought on “Tip: Jak ušetřit nejen na dovolené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code