6 jednoduchých způsobů jak ušetřit při nákupu na Alza.cz

Alza-slevy
 
Alza.cz je jedním z největších a nejpopulárnějších e-shopů v ČR. Společnost navíc působí v několika dalších zemích a zákazníkům bylo na konci roku 2017 k dispozici již celkem 49 prodejen a 78 AlzaBoxů napříč všemi zeměmi. V tomto článku Vám přinášíme 6 praktických tipů, jak lze v tomto obchodě nakoupit nejvýhodněji.

1) Znáte z reklamy

Obchod a jeho nabídka je pilně inzerována a zelená postavička se na vás dívá v dopravních prostředcích i z televize. Její „hlásek“ vás dožene i na rádiových vlnách a samozřejmě cirkuluje po internetu. Je doslova všude. Přesto se může stát, že zapomenete, co přesně bylo v nabídce a budete to na webových stránkách složitě hledat. Řešení je velmi snadné. Alza má samostatné podstránky „Znáte z reklamy„.

Na příslušné stránce se zobrazí zboží, které je aktuálně nabízeno prostřednictvím reklamních sdělení s konkrétní slevovou nabídkou. Jedná se o nové zboží, které je nabízeno s veškerým dostupným servisem, s možností vrácení zboží, a také s možností pojištění pro případ poškození nebo zcizení zakoupeného produktu. Jediné omezení, se kterým se zde setkáte, je omezený počet kusů konkrétního výrobku. Může se vám stát, že vámi vybraný kousek se stane obětí svého úspěchu a bude zcela vyprodán. Slevy pro toto zboží se pohybují přibližně v rozmezí od 6% do 48%. Ale tím možnost nakoupit výhodně a se slevou na stránkách Alza.cz zdaleka nekončí.


Zboží, které znáte z reklamy, si můžete zobrazit zde>>


2) Rozbaleno

Další možností, jak nakoupit výhodněji, je pořízení již rozbaleného zboží. Záložka „rozbaleno“ vám přehledně ukáže zboží, které bylo pracovníky Alzy rozbaleno. Jedná se doslova o to, že původní obal na zboží už není. Zboží mohlo být pouze kontrolováno nebo použito pro focení či jinou reklamní aktivitu. Nejedná se o zboží, které by bylo jakkoli použito k fungování, pro které je určeno. Je dodáváno zcela kompletní a s veškerým příslušenstvím, jen nemá původní obal. I na toto zboží se vztahuje záruka a vše ostatní co Alza.cz nabízí. Slevy zde dosahují až 55% v aktuální nabídce.


Nabídku rozbaleného zboží si můžete prohlédnou zde>>


3) Použité zboží

Další možností, jak ušetřit, je koupit „použité zboží„. Jedná se o nabídku produktů, které byly z nějakého důvodu zákazníkem vráceny, nebo byly Alzou od zákazníků vykoupeny. Je to skutečně zboží, které již sloužilo svému účelu po různě dlouhou dobu. Při rozhodování o koupi takového produktu doporučujeme přečíst si velmi podrobně informace o příslušenství, které je se zakoupeným produktem dodáváno. Může se stát, že chybí kabel nebo něco jiného, co si budete muset dokoupit zvlášť. Také záruka, která se na použité zboží vztahuje, se může lišit kus od kusu. Někdy vás ani nenapadne, že vámi vybrané zboží by šlo koupit i levněji a nehledáte cíleně slevu na konkrétní výrobek. Buďte bez obav. Alza.cz vás na možnost koupit výrobek za jinou cenu upozorní přímo na stránce s podrobnostmi. Uvidíte tam možnost „Koupit použité zboží„. V aktuální nabídce sleva dosahuje až 60%. Alza.cz nabízí kvalitní služby se zárukou rychlého vrácení zboží nebo peněz. Výhodná koupě může být opravdu výhodná.


Použité zboží si můžete prohlédnou zde>>


4) Trhák dne

Jednou z nejvýhodnějších možností jak v Alze nakoupit je tzv. „Trhák dne„. Jak napovídá název, jde o největší slevu pro daný den. Zboží zpravidla bývá k dispozici pouze pár kusů, ale nabídka je o to zajímavější. Slevy se pohybují až do výše 50%. V době psaní tohoto článku byla sleva 25%. Trhák dne a nabízené zboží naleznete na webových stránkách vždy od ranních hodin. Vzhledem k tomu, že zboží bývá dostupné v omezeném množství kusů, doporučujeme navštívit web vždy co nejdříve.

 


Trhák dne, si můžete zobrazit zde>>


5) Akční nabídky

Pod záložkou „Akční nabídky“ jsou ukryté další skvělé nabídky. Jde o různé akce, které mají souvislost mimo jiné s významnými událostmi, například se „Světovým dnem zdraví„. K této příležitosti je nabízela domácí spotřebiče za velmi výhodné ceny. V nabídce nechyběl odšťavňovač, stolní mixér, sušička ovoce nebo čistička vzduchu. V době, kdy jsme psali tento článek, byly v sekci „Akční nabídky“ připraveny následující nabídky:


Akční nabídky, si můžete prohlédnou zde>>


6) Poslední šance

Pokud jste ani díky našim výše uvedeným tipům nenašli zboží, které máte v hledáčku, zbývá „poslední šance„. Jde o zboží, které se doprodává, a často je tedy nabízeno za opravdu bezkonkurenční ceny. I v tomto případě platí, že je nutné nabídky neustále sledovat. Zboží je obvykle dostupné pouze chvíli, protože ceny jsou lákavé a zákazníků, kteří chtějí pořídit výhodně, je mnoho.


Zboží u kterého je „poslední šance“, si můžete prohlédnou zde>>


A co Mall.cz?

Výhodněji lze nakupovat také v obchodě Mall.cz. Několik praktických tipů, jak při nákupu v Mall ušetřit, si můžete přečíst v našem dalším článku zde.


9 způsobů, jak ušetřit při nákupu na Mall.cz >>


Znáte nějaké další tipy jak na Alza.cz nakupit ještě výhodněji?

Znáte nějaké další tipy, jak při nákupu na Alza.cz ušetřit? Pokud ano, napište nám do komentářů.

3 thoughts on “6 jednoduchých způsobů jak ušetřit při nákupu na Alza.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code